KONST / Litografier / Färglitografi 13862096
nr 1386 2096
Vytautas Kasiulis
(1918-1995)
Färglitografi, Badande flicka. Signerad. Bladets mått: 48x62 cm. Yttermått inklusive ram: 65x78 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:36:25
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.800 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
22 mar